VPN شما را با یک اتصال امن و خصوصی تا محدودیت کمتر اینترنت مجهز می کند.

امتیازاتی که با خرید VPN و خرید کریو بدست می آورید

برای دست یابی به امتیازات متعددی که با استفاده از VPN می توانید کسب کنید، ما در اینجا parsvpn.online را به شما معرفی می کنیم که امکان خرید VPN و کریو را برای شما فراهم کرده است و با پشتیبانی قوی اتصال امن و خصوصی مورد نیازتان را به شما ارائه می دهد.

مخفی کردن آدرس IP و موقعیت مکانی شما

آدرس IP شما یک عدد منحصر به فرد که وب سایت برای مشخص کردن موقعیت فیزیکی شما و پیگری شما در وب سایت های مختلف استفاده می کند. با خرید VPN می توانید آدرس IP خود را از وب سایت ها، هکر ها و آگهی دهنده ها خصوصی نگه دارید.

امنیت داده های شما

VPN اطلاعات شخصی شما را از مورد بررسی قرار گرفتن توسط اشخاص ثالث و هکرها روی WI-FI عمومی ، ISP ها و دیگر شبکه های محلی حفاظت می کند. اتصال شما توسط رمزگذاری های مختلف امن می شود. باید توجه داشته باشید در سیاست های حفظ حریم خصوصی شما باید به عدم گزارش گیری توسط ارائه دهنده دقت کنید.

یک اینترنت آزاد و جهانی را تجربه کنید

global-net

 VPN می تواند محل شما را به کشور دیگری تونل بزند برای اینکه محدودیت های اینترنت را کاهش دهد. از مرور کردن وب سایت ها در هر کجایی از جهان که هستید به هر کشوری که تمایل دارید. خرید VPN می تواند دور زدن وب سایت های محدود شده و سانسورها را برای شما آسان کند.

امنیت و سفر راحت

دسترسی امن به ایمیل، سایت ها مورد علاقه، اخبار داخلی و سرگرمی ها در حالیکه در خارج از کشور به سر می برید. راه اندازی و خرید VPN می تواند محدودیت ها را دور بزند و فعالیت های آنلاین شما را امن نگه دارد تا شما را طول تا سفر تا بازگشت به خانه متصل به اینترنت نگه دارد.

مسدود کردن ردیابان آنلاین

در اینجا راه های بی شماری برای پیگیری شدن توسط آگهی های تبلیغاتی، رسانه های اجتماعی و دیگر شرکت ها وجود دارد. VPN بسیاری از این راه های متداول برای پیگیری شدن شما را مسدود می کند. از VPN برای محدود کردن آگهی ها از ردیابی کردن شما به صورت آنلاین استفاده کنید.

جریان سریعتر

more-speeder-connet

 از VPN استفاده کنید تا تلاش ISP خود برای کم کردن جریان اتصال اینترنت خود را دور بزنید. همچنین یک VPN از نظارت شدن فعالیت های شما توسط ISP جلوگیری می کند.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *