Windows/iOS/Android/Chrome/Firefox: یک VPN خوب یک ابزار مفید است. یک VPN نامحدود حتی بهتر از آن است. Betternet هدف دارد که استفاده از یک VPN مشابه کریو را به سادگی بوجود آورد.

betternet

وی پی ان بی نیاز به خرید

Betternet هیج محدودیت برای استفاده نداردو نیازی نیست کاربران برای ثبت نام هیچ اطلاعات شخصی ای را وارد کنند. 100% درآمد آنها از تبلیغات برخی برنامه های Betternet بدست می آورند.

به روز رسانی سرویس VPN برای اینکه روشن شود Betternet چگونه کار می کند، این سرویس ادعا می کند که هیچ اطلاعاتی از مرور کردن وب ها توسط شما را جمع آوری و ذخیره نمی کند. با این حال، شبکه های دیگر که تبلیغات ارائه می دهند ممکن است بر نحوه استفاده از تبلیغات نظارت داشته باشند و آن را پیگیری کنند. برای هر کمپانی TOS :

اگر از این سرویس استفاده کنید،  Betternet در حال استفاده کردن از سرویس های تبلیغات شخص ثالت است که به آنها اجازه داده شده محتوای آگهی ها را بر اساس شرایط خود و سیاست های حفظ حریم خصوصی به شما نشان دهند. محتویات تبلیغات ممکن است در یک گوشه از صفحه نمایش داده شوند، در بین مطالب صفحه باشند و یا در موقعیت های مختلف ظاهر شوند در طول زمانیکه شما از این سرویس استفاده می کنید. Betternet هیچ گونه اطلاعات، مواد، محصولات یا خدمات موجود در دسترس از طریق این آگهی های تبلیغاتی را تایید نمی کند. ریسک استفاده یا دانلود مطالب، اطلاعات، محصولات و سرویس های عرضه شده توسط آگهی ها کاملا به عهده شما است. اگر شما مشکل یا مسئله ای با محتویات و مواد دارید، لطفا سعی کنید این موضوع را با ارائه دهندگان تبلیغات حل کنید.

از طرف دیگر، این نوع از توافق گسترده تر از هر گونه سرویس های تبلیغات نیست. از جهتی دیگر این ممکن است دقیقا همان چیزی باشد که شما برای اجتناب از آن از VPN استفاده می کنید. Betternet همچنان احتمالا برای استفاده از اینترنت Wi-Fi عمومی خوب است یا برای اینکه به سرعت فیلترها را دور بزنید، اما مهم است این را بخاطر بسپارید که برای انجام هر کاری شما نیاز به سطحی از امنیت خواهید داشت.

 

خرید VPN کریو در parsvpn.online

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *