آیا شما گواهینامه رانندگی خود را دریافت کردید و اولین اتومبیل خود به خاطر می آورید؟ این یکی از هیجان انگیزترین قسمت های زندگی هر فردی می باشد. هیچ چیزی مانند رانندگی در یک جاده باز نمی توانند آزادی را تعریف کند. استفاده از یک VPN کریو  برای پرسه زدن سایبر بسیار شبیه به آن است. شما می توانید از هر وب سایتی دیدن کنید بدون اینکه نگران این باشید که شخصی در کار شما تجسس می کند یا فعالیت های شما را پیگیر باشد. با سایبرروم به این معنی است که از اینترنت با آزادی کامل لذت ببرید.

cyberroam-with-a-vpn

امروزه تلاش های بسیاری برای محدودیت با سانسور در اینترنت وجود دارد. برخی دولت ها فک می کنند شما نباید قادر به دسترسی به برخی سایتها مانند اسکایپ، واتس اپ و یا حتی توییتر و فیسبوک باشید. اگر شما در سایتهای بزرگسالان به دنبال مطالبی هستید و ISP شما به جاسوسی روی کارهای شما می پردازد مانند این است که در هنگام تماشای فیلم پدر و مادر شما در پشت سرتان نشسته باشند. این به هیچ وجه جالب نیست. چه برسد به تماشای برنامه مورد علاقه تان در Netflix وقتی در کشور دیگری هستید. اراده دهندگان این خدمات رسانه ای از این ایده خوشحال نیستند.

شیوه زندگی که پرسه زدن سایبر دوست دارد ، شامل ملاحضات متفکر از حریم خصوصی شخصی است. بیشتر افراد مانند این اعتقاد دارند که این انتخاب آنها است از اینکه در اینترنت به دنبال دیدن په چیزی باشند و آنها نمی خواهند به اینفکر کنند که کسی سعی در تصمیم گیری برای آنها دارد. آنها اعتقاد دارند اگر بخواهند به هر سایت آنلاین بروند یا روی موضوع مورد بحثی تحقیق انجام دهند، پس باید بدون ترس و اضطراب قادر به انجام این کار باشند.

دلایل خرید VPN و خرید کریو

این دلیل اصلی ای است که مردم با خرید VPN یا خرید کریو دوست دارند به پرسه زدن سایبر بپردازند. استفاده از VPN به آنها امنیت بالاتری می دهد بوسیله ایجاد تونل های رمزگذاری شده که از داده های آنها حفاظت می کند و تا حدی نا شناس ماندن را برای آنها بدنبال دارد. با استفاده از مثال ذکر شده در ابتدای مقاله، به اینترنت به عنوان یک شبکه وسیع از جاده ها با مسافت های مختلف فکر کنید. مانند یک بزرگراه عظیم! در حالیکه شما در حال رانندگی هستید تعداد زیادی وسایل نقلیه را می بینید اما نمی توانید اینکه چه موزیکی از رادیوی آنها پخش می شود را پیدا کنید، یا اینکه در تلفن با چه کسی صحبت می کنند یا اینکه قبل ازینکه از کنار شما بگذرند کجا بوده اند. از یک VPN مانند این استفاده کنید. ISP شما می تواند ببیند که شما در این بزرگراه هستید اما فقط همین. آنها نمی دانند شما قصد دارید چه کاری انجام دهید یا کجا بروید.

می توانید این را تجسم کنید که شخصی در همه زمان ها همه کارهای شما را نظارت می کند؟  ترسناک است اما چیزی است که به احتمال زیاد برای شما اتفاق می افتد اگر از VPN کریو برای مرور کردن اینترنت استفاده نمی کنید.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *